Novinky‎ > ‎

Informace k táboru

přidáno: 29. 5. 2011 5:24, autor: 26. oddíl Oddil   [ Aktualizováno 23. 1. 2012 1:34 uživatelem Matouš Pilnáček ]
Kroje

Připomínme nákup skautských krojů: Kvůli blížícímu se táboru se budou nakupovat skautské kroje. Rozhodli jsme se, že nebude nutné, aby si členové, kteří jsou v páté a nižší třídě, kupovali kroj. Je tomu tak proto, že ještě hodně porostou, a tak je zbytečné kupovat poměrně drahý kroj několikrát. Stačí proto, aby si na tábor vzali zelené střediskové tričko a k němu si přes nás objednali skautský šátek (43,- Kč). Pokud si ale chcete kroj pořídit, rozhodně se tomu nebráníme. Starší nováčci by si ho měli pořídit určitě.

Objednávky na kroje (včetně košilové velikosti) a šátky přijímáme na našem oddílovém mailu do 10. 6. 2011.


Předtáborová schůzka

Kvůli Citronově nutné účasti na jiné skautské akci jsme byli nuceni posunout datum předtáborové schůzky pro rodiče na 10. 6. 2011. Čas a místo zůstává zachováno. Sejdeme se v 19:00 v klubovně v Hanychově.


Platby a přihláška na tábor

Datum splatnosti plateb za tábor posouváme na 10. 6. 2011, abyste mohli eventuelní platbu v hotovosti provést na předtáborové schůzce pro rodiče. Stejně tak posouváme i datum odevzdání přihlášek na tábor.


Pracovní četa

Pokud byste chtěli osobně přiložit ruku k dílu a pomoct při stavbě tábora, chtěli bychom vás pozvat na pracovní četu, která bude probíhat od 24. do 26. 6. Není problém dorazit třeba i jen na část čety. V případě zájmu pište, prosím, na oddílový mail.


Návštěvní den na táboře

Návštěvní odpoledne na táboře bude letos probíhat v sobotu 9. 7. Přesnější informace vám pošleme mailem v průběhu června.
Comments