Novinky‎ > ‎

Nový web

přidáno: 17. 4. 2011 9:52, autor: Matouš Pilnáček   [ aktualizováno 8. 5. 2011 15:39 ]
Jak si můžete všimnout, rozhodli jsme se po dlouhém otálení přejít na nový web. Stránky nejsou ničím revoluční a dokonce je na nich momentálně méně sekcí, než na těch starých, ale to snad nevadí, protože na tom starém se nám stejně nedařilo většinu stránek udržet aktuální. Stránky ale mají, dle našeho názoru, teď modernější vzhled a hlavně se nám lépe ovládají. Pojďme se ale podívat, co tady teď všechno máme:

Jde o sekci, která je určena pro lidi zvenčí, aby se mohli dozvědět, co jsme zač a co podnikáme. Tato stránka má několik podstránek, kde se dočtete něco o vedení, programu a kde máme klubovnu.

Asi každý pochopil, že jsou zde naše oddílové časopisy. Vždy nejvýše na stránce je aktuální Tutáč a pak by se zde měly vyskytovat Tutáče i ze zbytku roku.Vždy jak ve formátu pdf, tak ve formátu jpg.

Rozpis akcí je novinkou stránek. Je založen na Google Kalendáři, takže pokud ho někdo používáte, rádi ho nasdílíme přímo k vám. Důležité je vědět, že je si možné akci rozkliknout a můžete se tak dozvědět například místo srazu nebo jiné podrobnosti. Kalendář jde také vpravo nahoře přepínat do týdenního rozložení nebo poměrně praktické agendy.

Zde zůstává všechno při starém - stále máme všechny naše fotky uloženy na Rajčeti.

Považujeme za důležité, zde uvést i stránky buďto spřátelené nebo stránky, které by se vám mohly hodit. To vše naleznete v sekci odkazy.

Doufáme, že se nám podaří dále rozšiřovat a zlepšovat. Přispět k tomu můžete i vy (jak rodiče, tak členové) tím, že nám dáte vědět, co zde chybí, nebo co by bylo potřeba vylepšit.

Citron
Comments