Vedení

Jan Ječmeň

Aik

Zástupce Vedoucího

Zástupce vedoucího je Jan Ječmeň, skautskou přezdívkou Aik. Absolvoval čekatelský kurz Vocaď Pocať, vůdcovský kurz Oslí můstek a kurz zdravotníka zotavovacích akcí (ZZA). Jeden rádcovský kurz přímo organizuje - RK Koblížek. Krom toho studuje třetím rokem zdravotnického záchranáře v Pardubicích. Mezi jeho koníčky patří kromě skautingu nebo focení i mnoho sportovních aktivit, např. Ultimate frisbee, lezení, běh nebo běžky.

Jan Zrnovský

KlóBrc

Vedoucí

Vedoucím 26. oddílu je Jan Zrnovský, skautskou přezdívkou KlóBrc. V roce 2018 absolvoval čekatelský kurz Vocať Pocaď a na vůdcovský kurz se co nevidět chystá. Zároveň s vedením oddílu studuje strojírenství na fakultě strojní na ČVUT v Praze. Mezi jeho koníčky patří kromě skautingu také nožířství a kovářství. Také velmi rád sportuje - baví ho turistika, jízda na kole a dřív se také profesionálně věnoval karate.

Václav Bergl

Veno!

Zástupce vedoucího

Druhým zástupcem vedoucího oddílu je Veno!, občanským jménem Václav Bergl. Má za sebou čekatelský kurz Vocať Pocaď a nyní si dodělává ZZA. Mimo to vypomáhá organizovat RT Hradiště a Krkonošskou Žirafu. Zároveň s tím studuje v maturitním ročníku na Gymnáziu Jeronýmova v Liberci. Ve volném čase se účastní zahraničních akcí (Central European Jamboree, Roverway), rád jezdí na kole či na lyžích a nepohrdne ani kvalitním seriálem.