Vedení

Jan Ječmeň

Aik

Zástupce Vedoucího

Zástupce vedoucího je Jan Ječmeň, skautskou přezdívkou Aik. Absolvoval čekatelský kurz Vocaď Pocať, vůdcovský kurz Oslí můstek a kurz zdravotníka zotavovacích akcí (ZZA). Jeden rádcovský kurz přímo organizuje - RK Koblížek. Krom toho studuje třetím rokem zdravotnického záchranáře v Pardubicích. Mezi jeho koníčky patří kromě skautingu nebo focení i mnoho sportovních aktivit, např. Ultimate frisbee, lezení, běh nebo běžky.

Jan Zrnovský

KlóBrc

Vedoucí

Vedoucím 26. oddílu je Jan Zrnovský, skautskou přezdívkou KlóBrc. V roce 2018 absolvoval čekatelský kurz Vocať Pocaď a na vůdcovský kurz se co nevidět chystá. Zároveň s vedením oddílu studuje Lesnickou fakultu na České zemědělské univerzitě. Mezi jeho koníčky patří kromě skautingu také nožířství a kovářství. Také velmi rád sportuje - baví ho turistika, lezení, plavání a dřív se také závodně věnoval karate a atletice.

Václav Bergl

Veno!

Zástupce vedoucího

Druhým zástupcem vedoucího oddílu je Veno!, občanským jménem Václav Bergl. Má za sebou čekatelský kurz Vocať Pocaď a ZZA. Též je vedoucím na RT Hradiště. Studuje vysokou školu v Praze, přesněji 2. ročník Policejní Akademie. Ve volném čase se účastní zahraničních akcí (Central European Jamboree, Roverway), mimo skaut ho máte možnost zastihnout na boulderu, lyžích, a nebo v posteli u seriálu. Vždy ho potěší dobrá knížka a kvalitně uvařená káva.